ПРО НАС
ПОСЛУГИ
КОРИСНЕ
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
777.biz.ua - Виграй приз!!!
На головну сторінку
Вибір мови
Language
Sprache
Langue
Lengua
Lingua
言語
لُغَةﻟا
Язык
Заголовок Бюро перекладів
Додати у вибране
Зробити стартовою
Назад

Нотаріус. Легалізація. Апостиль.
Засвідчення офіційних документів

Ціни
Нотаріус

Існує 3 види засвідчення юридичних документів: нотаріальне засвідчення, легалізація, апостиль.

1. Нотаріальне засвідчення перекладу документу на українську мову потрібно для його подання в офіційні органи державної влади України. Бюро перекладів «УнікА» може виконати терміновий переклад і забезпечити нотаріальне засвідчення перекладу (впродовж одного робочого дня), а також нотаріально засвідчених копій у разі необхідності.

2. Нотаріальне засвідчення перекладу документу на іноземну мову потрібно, як правило, для його подальшої легалізації і відправлення у країну призначення. Легалізація – це спеціальна процедура перекладу і оформлення офіційних документів, виданих українськими офіційними органами для того, щоб документи мали юридичну силу за кордоном. Ця процедура досить складна і вимагає певних витрат і часу. Легалізація проводиться у декілька етапів:

  1. Переклад документу.
  2. Нотаріальне засвідчення (впродовж одного робочого дня).
  3. Оформлення в Міністерстві юстиції України.
  4. Оформлення у відділі легалізації документів Департаменту Консульської служби МЗС України.
  5. Оформлення в посольстві тієї країни, в яку Ви збираєтесь подати документи*
  6. * Останній пункт оформлення (в посольстві) Замовник виконує самостійно
3. Апостиль – це спрощена процедура легалізації та оформлення документів для подання в країнах, які входять до Гаазької конвенції. Проставлення «апостилю» на перекладеному документі виконує:

Міністерство освіти і науки – на офіційних документах, виданих навчальними закладами, державними органами, підприємствами, установами і організаціями, що стосуються сфери освіти і науки;

До таких документів відносяться: дипломи про освіту, сертифікати про присвоєння вчених звань, атестати, довідки з навчальних закладів, навчальні плани тощо;

Міністерство юстиції України - на документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України. Зокрема, свідоцтва та довідки, видані органами РАЦС, документи, видані або засвідчені нотаріусами, судові рішення та довідки.

Міністерство закордонних справ України - на всіх інших видах документів.

Спеціалісти Центру перекладів «УнікА» мають великий досвід у легалізації документів і допоможуть Вам вирішити цю проблему швидко, якісно й оперативно.

Назад Контакти: тел/факс: 237-51-57 тел: +38 (067) 231-22-55 e-mail: uaunika.in.ua